Rezydenci / Sala klubowa

Rafael More

Wieloletni rezydent klubu. Dj pochodzący z Podhala, miejscowości Czarny Dunajec.  Jego zaletami są z pewnością wielka charyzma, duże doświadczenie, doskonałe wyczucie i kontakt z publiką! Zawsze Pozytywnie Zakręcony i Sympatyczny. W każda imprezę wkłada swoje zaangażowanie oraz dokładność. Jest razem z Nami od 2007r. Zajmuję się również reklamą oraz promocją i fotografią w klubie. Muzyczne Inspiracje czerpał  od Przyjaciół zza konsoli oraz największych gwiazd sceny klubowej ubiegłych lat...Ulubione style muzyczne to przede wszystkim House, Trance...Kilka lat przepracowane za konsola, dało swoje efekty w postaci mieszanki wybuchowej! Na co dzień interesuję się Fotografią, Górskimi Wędrówkami z obiektywem. Uważa że Jeśli coś robisz to zawsze na 100%! :)

rafaelmore@poczta.fm

http://www.facebook.com/rafaelmore1

 

Matheew

Pełen energii! Żywiołowy! Nabierający rozpędu w swojej przygodzie z muzyką młody Dj z Czarnego Dunajca. W naszym klubie szlifuje swoje umiejętności od 2010r. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w wieku 17 lat. Od tego czasu bardzo prężnie rozwija swoją pasję oraz drugie bicie serca  Jego Ulubione Klimaty to ElectroHouse, Tance i Hardstyle...Za Konsolą zawsze zawzięty z bardzo dobrym kontaktem z publiką!

http://www.facebook.com/mateusz.wiecek.16

 

 

Maxxis

W Klubie od Lipca 2012. Energiczny! Zakręcony! Zawsze Pozytywnie Nastawiony! Prywatnie jako Tomek. Dj młodego pokolenia z kilkuletnim doświadczeniem. Pochodzący z Małopolski, zamieszkujący okolice Myslenic. Ukrywający się własnie pod pseudonimem MAXXIS. Próbuje swoich sił także w roli producenta.W jego setach można usłyszeć szeroki zakres muzyki Commercial, Clubowej a także House.Swoimi występami na scenie klubowej, potrafi zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta muzyczne klubowiczów!

http://www.facebook.com/tomasz.kulerz