Rezydenci / Exclusive

Dj Bolek

DJ BOLEK to Damian Bolechowski, rodowity Zawiercianin, który szybko okazał się utalentowanym dj-em. Swój doskonały styl szlifował od najmłodszych lat. Początkowo bawił ludzi na kameralnych imprezach, ale z czasem udało mu się pokazać szerszej publiczności. Od roku 2002 do 2011 był rezydentem znanego klubu ENERGY 2000 w Przytkowicach, obecnie jest Eclisive rezydentem klubów POMARAŃCZA a także SPEED CLUBU, SZTYGARKI HETMAŃSKIEJ oraz POWER CLUBU gdzie na każdej imprezie pokazuje swoje dj’skie umiejętności, co zawsze gwarantuje doskonałą zabawę! Mimo niewielkich gabarytów ma w sobie tak ogromną energię, że nie ma szans, aby bezczynnie siedział w miejscu. W roku 2008 przy współpracy z B-REYem pojawiły się pierwsze wspólne produkcje takie jak SAVE ME następnie FREE YOUR BODY czy DON'T YOU WANT ME, wielkim hitem na klubowych parkietach okazał się cover grupy CREAMBASE utwór FIDDLE, także wspólnie z Gabrielem Delgado stworzyli remix utworu BLACK EYED PEAS – I GOT A FEELING, następne produkcje już niebawem:) Bądźcie gotowi na atak DJ BOLKA!!!

 

 

DC-Luck

pochodzi z Bielska-Białej.
Jak sam o sobie mówi - nałogowy imprezowicz! Kocha emocje i atmosferę bawiących się ludzi, która pozwala mu czerpać z tego pozytywną energie. Na co dzień daje ludziom to czego pragną wchodząc do klubu! Nie trzeba mu mówić co znaczy zadowolony klubowicz a jego sety są nieobliczalne, energiczne i pełne pomysłowych muzycznych aranżacji. Do muzyki podchodzi zawsze całym sercem. 

Dzięki swemu uporowi i ogromnej pasji do muzyki stał się najmłodszym z rezydentów Klubu Pomarańcza, gdzie do dnia dzisiejszego możecie go najczęściej usłyszeć!


Od 2012 roku jest Exclusive Rezydentem klubu Dragon!

 

Dj Namteh

Prywatnie Paweł Hetman, to od kilku lat jeden z najlepszych DJ’ów w Polsce. Mistrz Polski Dee Jay’ów, Mistrz Polski Plażowych Prezenterów Dyskotek, to tylko niektóre z wielu tytułów zdobytych podczas zawodów DJ’skich. Artysta miał kilkakrotnie okazję występować przed kilkudziesięciotysięczną publicznością, jak choćby podczas WOW! NIGHT – największego klubowego Sylwestra w Europie na krakowskim Rynku Głównym, czy też podczas międzynarodowego festiwalu Pyromachina na krakowskich błoniach. Grał z najlepszymi i najbardziej znanymi – przykładem może być gwiazda światowego formatu – Kelis.

Zaczynał w wieku 16 lat, stawiając pierwsze kroki za konsoletą. Uczył się od najlepszych – tych, którzy bawili publiczność jeszcze w latach 70-tych i 80-tych XX wieku. Zwiedził praktycznie całą Polskę, dając klubowiczom dawkę pozytywnej, wybuchowej muzycznej energii. Występował także za granicą, m.in. na Słowacji i w Niemczech.

DJ Namteh to osoba z ukształtowanymi przekonaniami muzycznymi: gra to, co mu się podoba i uważa, że zainspiruje ludzi w klubie! Po prostu gra dobra muzykę i za to właśnie jest ceniony. Preferuje dźwięki, przy których nie można stać obojętnie. Kocha house w wielu odmianach (pumping, vocal, latino, electro, ...), jednak nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego i często eksperymentuje, mieszając klimaty tak, by jego sety były wyjątkowymi przeżyciami dla niego i klubowiczów. Często jego występom towarzyszą pokazy pirotechniczne oraz innego rodzaju atrakcje – niespodzianki, co daję jeszcze więcej przyjemności, a całość wydarzenia muzycznego pozostawia wiele niezapomnianych wrażeń.

Od wielu lat w swoim rodzinnym mieście – Krakowie czaruje muzycznie studentów w największym klubie miasta – Klubie STUDIO. W swojej karierze był rezydentem klubu Moderna w Dębicy a w roku 2012 był odpowiedzialny za rozwój klubu Energy 2000 w Katowicach. Jest zapraszany do klubów w Polsce i poza jej granicami, niosąc ludziom odprężenie i uśmiech podczas niezapomnianych muzycznych show jakie prezentuje!

Zatem wniosek jest prosty: warto się wybrać do klubu, w którym można spotkać DJ’a NAMTEH’a!